پنل اس ام اس ippanel

پنل ippanel

نمایندگی پنل پیامک از سامانه ippanel

اگر محیط نرم افزاری پنل های پیامک سامانه های مختلف را بررسی کنید میبینید که امکانات مشابه در قالب نرم افزاری مختلف دارند. ولی در واقعی هر شرکتی که پنل ارسال پیامک جامعی را ارائه میدهید و تمام امکانات و خطوط اپراتورهای مختلف را در یک پنل ارایه میدهد در واقع نرم افزار و سامانه منحصر به فرد خود را دارد که به این نرم افزارهای منحصر به فرد ارسال پیامک اصطلاحا سورس پنل پیامک می‌گویند.

هر شرکتی معمولا سورس را برنامه نویسی و ایجاد می‌کند و کم کم با توجه نیاز کاربران و التزامات بروزرسانی انجام می‌گردد. ارزش ریالی این سورس ها بعلت اختصاصی بودن بسیار بالا و معمولا بالای صد میلیون تومان ارزش گذاری می‌شوند و خرید و فروش سورس کمتر رخ می دهد. به همین علت تعداد کل سورس های پنل پیامک در ایران انگشت شمار و تعداد فعال کمتر از ۱۰ عدد می باشد.
از آنجایی مدیریت و مالکیت هر سورس در انحصار شرکت خاصی میباشد پس امکانات و پشتیبانی و حتی تعرفه ارسال هرکدام متفاوت است که یکی از بهترین ها و باصرفه ترینها سورس پیامک ippanel می باشد.

امکانات سورس ippanel

سامانه ippanel پیشرفته ترین و کاملترین سامانه ارسال پیامک و ارسال پیام صوتی و ایمیل می باشد و کاملترین بانک شماره های کل کشور با تفکیک ایرانسل و همراه اول و بانک مشاغل کشور را دارد به گونه ای که هر نوع ارسال انبوه پیامک کشوری با تفکیک سن و جنسیت، کدپستی منطقه ای، ارسال از روی نقشه گوگل، ارسال به شهر ها و شهرستانها، ارسال بر اساس دکل BTS و … را دارد.

همینطور تمام ماژولهای ضروری و پیشرفته مانند مسابقه و نظرسنجی پیامکی، کدخوان، منشی پیامکی، نوبت دهی پیامکی، ارسال یاداوری ها و تبریکات واخطاریه ها بصورت اتوماتیک، ارسالهای پیشرفته از روی فایل تکست و اکسل و …

بروزرسانی و پشتیبانی در ippanel

افزودن امکانات جدید و بروز با نیاز روز و ایجاد تغییرات اضطراری در هر سامانه پیامکی مهم و قابل توجه است. برخی از سامانه ها از این لحاظ رها شده تلقی میشوند و همکاری با آنها در آینده مشکلاتی برای کاربران بوجود خواهد آورد.

پنل پیامک ippanel از این لحاظ پیشرو می باشد و همچنان با بروزرسانی های نرم افزاری و رفع مشکلات و افزودن امکانات جدید سعی دارد امکانات بروز و بدون ایراد را برای تمام کاربران زیرمجموعه فراهم آورد. پشتبانی سامانه تعهد دائمی ماست.

تعرفه ارسال در ippanel

مهمترین مقوله در پنل ارسال پیامک انبوه تعرفه ارسال هر پیامک است. هرچقدر تعرفه ارسال اس ام اس انبوه پایین تر باشد تبلیغات پیامکی مقرون به صرفه تر خواهد بود. مهم ترین شرط داشتن تعرفه پایین در سامانه ها قدرت بالای خرید اعتبار از اپراتورهای مختلف میباشد. سامانه آیپی پنل (ناکس اس ام اس) با قدرت بالای خرید اعتبار پیامک از تمام اپراتورهای پیامکی، تعرفه ۸۵ ریال را که کمترین تعرفه ارسال پیامک در کشور میاشد را ارایه میدهد. برای تعرفه ارسال باصرفه فقط با ما همکاری کنید.

نمایندگی پنل پیامک ippanel

هر شخص یا شرکتی که قصد دارد نمایندگی پنل پیامک اخذ کند، همان ابتدا باید دقت کافی در انتخاب سامانه را داشته باشد چرا که اگر بعد از مدتی فعالیت کردن در سامانه متوجه شود که انتخاب سامانه برای نمایندگی اشتباه بود و باید سامانه دیگری را جهت ادامه نمایندگی انتخاب کند، دیگر کمی دیر شده است. چون کاربران و خطوط اختصاصی به راحتی قابل انتقال به سامانه دیگر نیستد، کاربران اگر از وبسرویس افزونه ها استفاده می کنند باید تنظیمات وبسرویس را تغییر دهند و کلی مکافات دیگر را تحمل نمایید. پس همان ابتدا قبل از شروع فعالیت از انتخاب سامانه مناسب برای نمایندگی مطمئن شوید.

نمایندگی پنل پیامک ippanel از قابل اطمینان ترین سامانه ها میباشد و با خیال آسوده و آرامش میتوانید در ippanel فعالیت کنید و کاربر و نماینده جذب کنید و مطمئن باشید که هرگز نیازی به تغییر سامانه نخواید داشت چرا که ippanel از هر لحاظ چه امکانات، تعرفه ارسال، بروزرسانی، پشتیانی و … از دیگر سامانه های رقیب پیشتاز میباشد. همچنین در سورس ippanel به هر کاربر زیرمجموعه چندین خط اختصاصی رایگان از اپراتورهای مختلف ارایه میشود.

پنل پیامک ippanel

, , , , , , , , , , , , ,
Share: