کاربرد پنل اس ام اس برای پزشکان و مراکز پزشکی

کاربرد پیامک در مطب پزشکان

پنل اس ام اس برای پزشکان و مراکز پزشکی

استفاده از پنل اس ام اس در مطب پزشکان و مراکز پزشکی، کاربردهای ویژه ای دارند. نحوه کار پنل اس ام اس راحت بوده و پزشکان و منشی آن ها به راحتی می توانند با پنل اس ام اس کار کنند. برخی از مزایا و کاربرد های پنل پیامکی برای کلینک های پزشکی، دندانپزشکان،مطب ها، چشم پزشکی ها، رادیوگرافی ها، آزمایشگاه ها و بیماران را در این مقاله بررسی می کنیم.در ادامه با ناکس اس ام اس همراه باشید.

ارتباط آسان پزشک و بیمار

با استفاده از پنل اس ام اس با کمترین هزینه و به راحتی می توانید با بیمار خود یک ارتباط پیامکی ایجاد کنید و باعث شوید صمیمیت بیشتری بین شما باشد و اعتماد بیمار را جلب کنید

ارسال پیامک یادآوری برای بیمار

از کاربردهای پنل اس ام اس اس برای پزشکان و مراکز در مانی می توان به ارسال پیامک یاد آوری اشاره کرد که کاربرد بسیار مهمی دارد
مثلا می توانید چند روز قبل از فرارسیدن وقت ویزیت بیمار برای او یک پیام بفرستید و این قرار را به او یادآور شوید.
پنل پیامک برای مراکز پزشکی

اس ام اس اطلاع رسانی 

از موارد بسیار کاربردی پنل اس ام اس در پزشکی و مراکز پزشکی اطلاع رسانی است

مثلا ممکن است به دلایلی محل کار شما تغییر کند. این خیلی سخت و زمان بر و پرهزینه است که با همه مشتریان و بیماران خود تماس بگیرید و آدرس محل کار جدید را بدهید
شما از طریق پنل ارسال اس ام اس به راحتی می توانید با کمترین هزینه و زمان ممکن به بیماران خود آدرس جدید محل کار خود را پیامک کنید.

تبلیغات پیامکی ویژه پزشکی و سلامت

علاوه بر بیمارستانها، درمانگاه ها و یا پلی کلینیک ها، مطب پزشکان یکی از آسان ترین راه های دسترسی به خدمات درمانی مورد نظر است. چه مطب در ساختمان پزشکان باشد و چه به صورت مطب تنها.

در هر محله ای مطب های درمانی متفاوتی وجود دارد و چه بهتر است افرادی که در آن منطقه سکونت دارند اطلاعات تماس و یا آدرس مطب و نام متخصص را بدانند. سامانه پنل انبوه اس ام اس می تواند با در اختیار گذاشتن اطلاعات تماس منطقه ای و یا شهر و روستاها، شرایط ارسال متن معرفی خدمات پزشکی را در اختیار شما قرار دهد.

برخی از خدمات پزشکی و تخصص ها مختص به بانوان و یا آقایان و یا حتی کودکان است. وجود بانک شماره موبایل آقایان و بانوان و قابلیت ارسال پیام های پزشکی اطفال برای بانوان، می تواند گزینه خوبی برای نمایش کاربرد پیامک در مطب پزشکان تخصصی باشد.

البته نکته همکاری با دیگر اصناف را فراموش نکنید. برای مثال می توانید پیشنهاد همکاری با دیگر شغل ها داشته باشید. می توانید پزشک همکار یک شرکت و یا پزشک معالج یک تیم باشید.

بانک شماره اصناف می تواند گزینه مناسبی برای یافتن صنف همکار شما باشد.

, , ,
Share: