پنل اس ام اس ارزان

پنل اس ام اس ارزان

پنل اس ام اس ارزان

پنل ارسال پیام کوتاه ناکس اس ام اس این اعتقاد را دارد خرید ارزان و تخفیف حق مشتری است و از همین رو استفاده از امکانات ارسال اس ام اس در پنل ناکس کاملا رایگان است و کاربر فقط هزینه شارژ پیامک را پرداخت می کند , ضمن اینکه کاربران دائمی با خرید بالاتر تخفیفات ویژه و خاص را همیشه خواهند داشت.

همه به دنبال برترین کیفیت و پایین ترین تعرفه در خرید پنل ارسال اس ام اس هستند و اغلب می دانیم ارزانی بیش از حد کیفیت را به همراه ندارد , اینکه شما به عنوان خریدار از یک سامانه پیامک توقع تخفیف و خدمات قوی را داشته باشید حق شما و طبیعی است ولی این توقع تا کجا خوب و خطر ناک نیست ؟

امکانات پنل اس ام اس مورد نظر

اولین نکته ای که باید بررسی شود اینست که پنل مورد نظر چه امکاناتی دارد؟ آیا این پنل با وجود ارزان بودن نیازهای شما را برآورد خواهد کرد؟ البته در مورد امکانات فقط امکانات کاربردی را در نظر بگیرید و از در نظر گرفتن امکانات غیر ضروری خودداری کنید در غیر اینصورت مجبور خواهید بود که یک پنل گران قیمت را انتخاب کنید زیرا شرکت ها برخی از امکانات را فقط برای پلن های ویژه فعال میکنند.

در پنل های ناکس اس ام اس همه امکانات برای پنل ها بدون محدودیت هستش یعنی همه پنل ها فول امکانات هستن و فقط فقط تو تعرفه اس ام اس ها فرق دارن.

تعرفه ارسال پیامک

تعرفه ارسال پیامک ارزان

آنچه که مسلم است پنل های ارزان قیمت نسبت به پنل های گرانتر تعرفه ارسال بالاتری خواهند داشت و شما باید این تفاوت را در نظر بگیرید. البته اگر تعداد ارسال های شما بسیار زیاد نیست این مورد مهم نخواهد بود ولی اگر تعداد ارسال بسیار زیادی خواهید داشت حتما سعی کنید پنل اس ام اس را انتخاب کنید که حتما تعرفه ارسال خیلی کمتری دارد. شاید در ابتدا مجبور باشید هزینه زیادی بپردازید ولی بعدا با صرفه جویی در هزینه ارسال این هزینه برخواهد گشت.

داشتن خط اختصاصی رایگان

در پنلی ارزان قیمتی که در نظر گرفته اید دقت کنید که آیا خط اختصاصی رایگان وجود دارد یا نه. بسیاری از شرکت ها پنل ها را بدون داشتن خط اختصاصی قیمت گذاری کرده اند و بعد از خرید پنل درصورت نیاز باید با صرف هزینه دیگر یک خط اختصاصی خریداری کرد! اگر هم نیازی به خط اختصاصی ندارید لااقل دقت کنید که پنل مذکور یک خط اشتراکی جهت ارسال داشته باشد. پنل های ناکس اس ام اس همه دارای خط اختصاصی هدیه می باشد و شامل ۱۱خط خدماتی و … می باشد.

تصمیم با شما است، اما اگر قصد شما تهیه سامانه پیامکی ارزان است، ما پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد خرید سامانه پیامک با قیمت منصفانه داشته باشید ما در ناکس اس‌ام‌اس به شما کمک می‌کنیم تا پنل پیامکی تهیه کنید و پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید سامانه پیامکی، حتما راهنمای خرید پنل پیامک ما را مطالعه نمایید.

, , , ,
Share: